Заступник глави фракції «Блок Петра Порошенка», народний депутат Сергій Березенко не прийшов на допит у поліцію в межах розслідування справи щодо підкупу виборців.

Як повідомили в Міністерстві внутрішніх справ, Березенко був запрошений на допит в якості свідка на 10:00 18 березня.

«Однак на допит слідчого він не з’явився. Березенко С.І. буде викликаний на допит у зазначеному кримінальному провадженні повторно», — йдеться у повідомленні.

Сам Березенко написав у Facebook, що поліція «так поспішала» викликати його на допит, що не оформила виклик «належним чином».

«Журналісти краще за мене і адвокатів знали про місце і час мого запрошення. Інформація про це запрошення з’явилася в пресі раніше, ніж воно встигло надійти до Верховної Ради України», — сказав він.

Нагадаємо, 23 лютого глава МВС Арсен Аваков в інтерв'ю журналістам повідомив, що Сергій Березенко фігурує в кримінальних провадженнях щодо порушення виборчого законодавства.

За словами Авакова, Березенка називають «організатором схем». «Він — народний депутат, і стосовно нього слідчих дій проводити не можна. Але за фактом — так, у провадженнях фігурує», — сказав міністр.

Березенко заявив, що вимагає від Авакова вибачень за звинувачення щодо порушень на виборах.

Поділитись: