Політика / Вибори

Депутат Добродомов оголосив про намір балотуватись на пост президента

Дмитро Добродомов
Політика/Вибори/Депутат Добродомов оголосив про намір балотуватись на пост президента
Зберегти
Вигляд
lead
Позафракційний народний депутат, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов оголосив, що буде балотуватися у президенти в 2019 році. Про це він написав у Facebook.

«Друзі, я ухвалив для себе важке, але виважене і дуже важливе рішення. Сьогодні на з’їзді нашої політичної партії «Народний контроль» я оголосив, що готовий взяти участь у президентській кампанії!», — повідомив Добродомов.

Добродомов також додав, що «Народний контроль» оголосив «про участь одного кандидата у виборчій кампанії».

Нагадаємо, у травні цього року Добродомов повідомив про створення партіями «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка та «Народний контроль» Дмитра Добродомова спільної політичної платформи «Народна довіра».

Станом на 8 жовтня налічується 28 потенційних кандидатів, які мають намір взяти участь у президентських виборах 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Раніше Київський міжнародний інститут соціології, Центр ім. Разумкова та SOCIS оприлюднили спільне дослідження рейтингів потенційних учасників президентських перегонів. Опитування провели на початку вересня цього року.

Юлія Тимошенко зберігає лідерство — за неї готові проголосувати 12,9% опитаних серед тих, хто планує голосувати. Втім, відрив опозиціонерки від решти претендентів суттєво скоротився. Адже влітку у соціологічних опитуваннях вона набирала 18-20%. Петро Порошенко вперше з початку року вийшов на другу сходинку. Його рейтинг 8,4%. Порівняно з літом рейтинг чинного президента трохи зріс. Утім, його відрив від третього місця коливається у межах статистичної похибки. Власне третю позицію займає комік Володимир Зеленський (7,9%), який так само як і співак Святослав Вакарчук (7,6%) ще не визначився, чи піде на вибори. Анатолій Гриценко в замірах розташувався одразу за співаком і попередньо набирає 7,5% голосів. 

Кампанія до виборів президента в Україні розпочинається 31 грудня. Вибори президента України відповідно до Конституції України і закону України «Про вибори президента України» повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України повинні відбутись 27 жовтня 2019 року.

Пов`язані новини