УКРАЇНА

БПП і Кононенко виправдовують заступника глави СБУ Демчину у суді — «Центр протидії корупції»

20 грудня, 2017 11:42
УКРАЇНА/БПП і Кононенко виправдовують заступника глави СБУ Демчину у суді — «Центр протидії корупції»
Зберегти
Вигляд
Для спростування підозр у корупції адвокат заступника голови СБУ Павла Демчини приніс до суду листи від керівництва партії БПП та народного депутата Ігоря Кононенка.

Для спростування підозр у корупції адвокат заступника голови СБУ Павла Демчини приніс до суду листи від керівництва партії БПП та народного депутата Ігоря Кононенка.

Про це повідомили юристи «Центру протидії корупції».

Адвокат Демчини надав суду пакет пакет з 8 листів та додатків від МВС, Нацполіції, СБУ, ДФС, Мінекономрозвитку і Фітосанітарної служби.

Всі органи розповіли, що їм невідомо про незаконну діяльність посадовця СБУ або кримінальні провадження проти нього.

Зокрема, у листі за підписом керівника секретаріату партії БПП Саврасова йдеться, що «партією не здійснюється будь-якого незаконного, «тіньового» контролю за діяльністю Демчини».

Окрім листа від БПП, адвокат Демчини надав суду лист від бізнес-соратника президента та заступника голови фракції БПП в Раді Ігоря Кононенка.

Той стверджує, що особисто ніколи не давав Демчині жодних доручень, «які підпадають під вживане в побуті негативне поняття «смотрящий», визначеного у світі «воровськими законами». «З мого боку не відбулося жодного незаконного впливу», – запевнив Кононенко.

Судове засідання за позовом Павла Демчини до голови правління ЦПК Віталія Шабуніна відбулось 24 листопада у Святошинському районному суді Києва. Демчина просив суд визнати недостовірною розповсюджену ЦПК інформацію про його розкішні статки.

Нагадаємо, у матеріалі «Слідства.Інфо» щодо статків Демчини йдеться, зокрема, про те, що попри невеликі офіційні статки чиновника, його цивільна дружина є власницею 4 елітних автівок та мешкає в розкішному заміському маєтку.

Після виходу в ефір цього матеріалу, Демчина звернувся до НАБУ з проханням допитати журналістів. Повідомлялося, що сам Демчина попросив зареєструвати провадження та перевірити матеріали розслідування.

Згодом Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження щодо Демчини, розслідування якого взяло на себе НАБУ.

Детальніше про статки посадовця СБУ дивіться у матеріалі «Слідства.Інфо»: «Демчина з іншого життя»: таємні статки скандального заступника голови СБУ. 14 листопада заступник голови СБУ подав до суду на Громадське та інші ЗМІ.

 

Пов`язані новини