Позафракційний депутат, власник телеканалу NewsOne Євгеній Мураєв подав до Генпрокуратури заяву на народного депутата Сергія Пашинського

Позафракційний депутат, власник телеканалу NewsOne Євгеній Мураєв подав до Генпрокуратури заяву на народного депутата Сергія Пашинського. Останній закликав пртягнути Мураєва до відповідальності після його заяви про політв’язня Сенцова.

Про це Мураєв заявив у Facebook.

Мураєв у заяві зазначив, що Пашинський нібито здійснив правопорушення, передбачене статтями 383 (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення особливо тяжкого злочину) та 344 (Незаконний вплив у будь-якій формі на народного депутата України з метою перешкоджати виконанню ним службових обов'язків).

7 червня Мураєв заявив в ефірі каналу «112 Україна», що «частина населення сприймає Сенцова як терориста».

«Сенцова можна по-різному сприймати. З точки зору, що людина готувала підпали та вибухи, для частини населення він є терористом. Для націоналістичної частини він є, напевне, героєм. Час розставити на свої місця, хто правий, а хто не правий», — сказав він.

Згодом Мураєв заявив, що насправді «не називав терористом українського режисера Олега Сенцова».

Пізніше ГПУ відкрила провадження через висловлювання депутата Мураєва про Сенцова. Підставою для реєстрації провадження став заклик депутата Сергія Пашинського порушити щодо Мураєва справу «через його неправомірні дії».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile