Звинувачений у лобіюванні інтересів компанії, що видобуває бурштин, депутат Максим Поляков заявив, що з нього повністю знято звинувачення.

Звинувачений у лобіюванні інтересів компанії, що видобуває бурштин, депутат Максим Поляков заявив, що з нього повністю знято звинувачення.

Про це він написав у Facebook.

«З мене повністю знято звинувачення щодо вимагання хабаря!!! Генеральним прокурором України змінено звинувачення — виключено ознаки вимагання. Про те, що справа є надуманою я говорив ще в липні на засіданні Комітету з питань Регламенту і організації роботи ВРУ. Нарешті до моїх слів дослухався й Генеральний прокурор», — заявив він.

Поляков додав, що  ініціатива про хабар «могла проявлятися виключно Агентом. Фактично, це є підтвердженням провокації хабара, тобто вчинення даного злочину спіробітниками НАБУ».
«Якщо так триватиме й надалі, то в січні очікую на повне зняття звинувачень!», — додав депутат.

У НАБУ ж зауважили, що звинувачення у вимаганні хабаря щодо Полякова знято, але залишається звинувачення саме в отриманні хабаря.

«НАБУ та САП залишають незмінною свою позицію щодо кваліфікації злочину, у вчиненні якого підозрюють народного депутата Максима Полякова, фігуранта така званої «бурштинової справи». Як і раніше, йдеться про ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України — «діяння, предметом якого була неправомірна вигода в особливо великому розмірі, вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище»», — повідомили Громадському в Бюро.

Зазначається, що у ході розслідування детективи НАБУ встановили нові обставини, через які підозра потребувала уточнень.

«Водночас підкреслимо, що їхній зміст не змінює позицію слідства стосовно підозрюваного», — додали в НАБУ. 

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються прокуратурою в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

13 липня Генпрокурор вручив  підозри депутатам Полякову та Розенблату.

11 липня Рада підтримала зняття недоторканності з депутатів Розенблата та Полякова, однак депутати не дозволили арештувати Полякова.

Згодом, суд обрав Полякову запобіжний захід у вигляді застави в 304 тисячі гривень, електронного браслета та заборони на виїзд за межі Києва та Умані без дозволу слідчих.

23 серпня Детективи НАБУ з п'ятої спроби одягнули електронний браслет на депутата Полякова

25 липня Поляков уніс заставу. Тоді суддя Солом’янського суду Тарас Оксюта зазначив, що ухвала оскарженню не підлягає.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: