ENRU

Депутату Полякову призначили 304 тисячі грн застави

18fa903976324018a
Суд з обрання запобіжного заходу народному депутату Максиму Полякову Фото: Богдан Хворостяний/ Громадське

Депутату від «Народного Фронту» Максиму Полякову обрали запобіжний захід у вигляді застави в 304 тисячі гривень, електронного браслету та заборони на виїзд за межі Києва та Умані без дозволу слідчих.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Сам Поляков заявив, що «робитиме все те, що не порушує Конституцію України. Все, що стосується слідства, викликів мене як підозрюваного я буду виконувати в повному обсязі».

Депутат чітко не відповів чи буде він вносити заставу.

«Всі рішення, які діють поза межами Конституції і обмежують мене як народного депутата, я поза закон виходити не можу і виконувати це не можу», — сказав Поляков.

За його словами, народний депутат виконує функції держави, тому депутат не може виконувати рішення суду, які обмежують його функції.

За словами прокурора Максима Кравченка, якщо Поляков не виконуватиме покладених на нього обов'язків, у правоохоронців наразі немає достатніх можливостей примусити депутата виконувати процесуальні обов'язки

«У сторони обвинувачення в такому випадку один варіант, але він може мати два рішення. Перше — звертатися до Верховної Ради з клопотанням генпрокурора про надання дозволу на утримання під вартою або домашній арешт. Друге — можна звернутися із клопотанням про збільшення розміру застави», — сказав він.

До цього прокурори просили обрати запобіжний захід Полкову у вигляді застави 505 тисяч гривень. Також прокуратура вважає, що Поляков може переховуватися від слідства.

Нагадаємо, що 13 липня Генпрокурор вручив  підозри депутатам Полякову та Розенблату.

11 липня Рада підтримала зняття недоторканності з депутатів Розенблата та Полякова. Депутати не дозволили арештувати депутата Полякова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три на два: Як депутатів позбавляли імунітету

Підписуйтесь на наш канал в Telegram