УКРАЇНА

Депутат Розенблат подав позов проти України до Європейського суду — адвокат

15 січня, 2018 15:38
УКРАЇНА/Депутат Розенблат подав позов проти України до Європейського суду — адвокат
Зберегти
Вигляд
Народний депутат Борислав Розенблат подав позов проти України до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

Народний депутат Борислав Розенблат подав позов проти України до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

Про це у коментарі Громадському повідомив адвокат депутат Олексій Шевчук.

За його словами, Європейський суд вже почав офіційні процедури за скаргою Розенблата.

Позов народний депутат подав у зв'язку, на його думку порушенням його прав у рамках розслідування розпочатої НАБУ справи.

«Там системно зібрані всі порушення профільної конвенції, у комплексі: це стосується і незаконної прослушки, і обшуку літака», — каже адвокат.

Він наголосив, що у разі визнання Розенблата потерпілим, проти України можуть бути застосовані певні заходи у вигляді стягнень на користь депутата.

У жовтні минулого року термін дії заборони на виїзд за кордон для депутата Розенблата закінчився. Повідомлялося, що Розенблат намагався вилетіти з України. Сам депутат у Facebook зазначив, що попередив НАБУ три дні тому про те, що збирається виїхати за кордон.

Тоді співробітники НАБУ затримали Розенблата в аеропорту «Київ», коли він нібито намагався вилетіти з України. Після цього олом'янський райсуд Києва зобов'язав народного депутата Борислава Розенблата носити електронний браслет до 18 грудня 2017 року.

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються прокуратурою в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

Пов`язані новини