Народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Тарута
Фото:

Facebook/Сергій Тарута

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом народного депутата від фракції «Батьківщина» Сергія Тарути до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Депутат просить визнати незаконним та скасувати рішення НАЗК про результати перевірки його декларації за 2016 рік.

Крім того, позивач оскаржує рішення НАЗК, яким затвердили обґрунтований висновок про виявлення в декларації ознак правопорушення, пов’язаного з корупцією. Цей висновок направили до Національного антикорупційного бюро.

Суд розглядатиме цей позов за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників справи.

У декларації за 2016-й Сергій Тарута задекларував 4,8 мільйона доларів, 560 тисяч євро готівки й 332 предмети антикваріату. Він декларував, що володіє також 198 картинами, серед яких полотна Карла Брюллова, Івана Айвазовського і Марка Шагала.

За інформацією НАЗК, Тарута, подаючи декларацію за 2016 рік, недостовірно вказав відомості про земельну ділянку, що належить йому на праві власності, і отриманий ним дохід. Ще одну земельну ділянку депутат не задекларував взагалі.

Поділитись: