Депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко звернувся до поліції через те, що депутат від «Слуги Народу» Максим Ткаченко облаяв його під час засідання парламенту.

Про це Кучеренко написав у Facebook.

На засіданні парламенту 6 лютого у той час, коли «Батьківщина» та «Опозиційна платформа — за життя» блокували президію Ради. Кучеренко попросив першого заступника спікера парламенту Руслана Стефанчука заспокоїти депутатів «Слуги Народу». Тоді до нього підійшов депутат Максим Ткаченко. Він сказав:

«Ми знаємо, чим займатися. Ваш час вийшов, їдьте додому відпочивати, їдьте до санаторію, їдьте у Трускавець відпочивати».

На що Кучеренко сказав «клоуни малолітні». Тоді Ткаченко облаяв депутата від «Батьківщини» та пригрозив, що той «отримає за клоуна».

Кучеренко зазначив у Facebook, що був депутатом у 37 років та главою ОДА у 39, але розумів, що «таке дорослі колеги». Він подав до поліції заяву на Ткаченко за дрібне хуліганство, що є адміністративним порушенням.

Депутат пообіцяв передати аналогічну заяву до Комітету з регламенту і депутатської етики. Кучеренко зазначив, якщо Максим Ткаченко публічно вибачиться з трибуни Ради, він забере свою заяву. Якщо ні — депутат обіцяє довести справу до кінця.

Нагадаємо, заступник генпрокурора Віктор Чумак готує позов проти народного депутата від «Опозиційної платформи — за життя» Іллі Киви, бо той звинуватив його у кришуванні проституції та торгівлі наркотиками у Києві.

Поділитись: