Заступник генпрокурора Віктор Чумак готує позов проти народного депутата від «Опозиційної платформи — за життя» Іллі Киви, бо той звинуватив його у кришуванні проституції та торгівлі наркотиками у Києві.

Про це Кива заявив на засіданні правоохоронного комітету, коментуючи порушену проти нього кримінальну справу через бійку в столичному ресторані з ветераном Михайлом Майманом.

Так, депутат стверджує, що Чумак «діє в інтересах угрупування Палатного» — депутата Ради 7-8 скликань Артура Палатного, який, за словами Киви, контролює усі публічні дома та притони в Україні.

Таким чином, кримінальну справу проти себе Кива вважає «переслідуванням опозиціонера» через боротьбу з цим.

«Ви не знаєте про публічні дома? Про розповсюдження цією бандою наркотиків? Ви (Кива звертається до генпрокурора Рябошапки — ред.) не знаєте, що ваш заступник є прямою та зацікавленою особою у всьому цьому?», — сказав він.

Заява Киви з 1:02:00.

Як повідомив Чумак у Facebook, він вже готує позов.

«Якби це сказав «просто Ківа», я би не звернув уваги і відмахнувся. В зв’язку з тим що це сказала публічна особа, народний депутат, під час виступу на комітеті в парламенті стосовно заступника генерального прокурора, чим вчинив мені страшенні душевні хвилювання, мені не залишається нічого, крім як захищатись від наклепу у судовому порядку», — зазначив він.

Чумак пообіцяв подати позов на велику суму, а коли її отримає, передасть волонтерам.

«Соромно Ківі не знати, хто кришує наркоторгівлю. 🙂», — додав заступник генпрокурора.

Зазначимо, що після конфлікту з Майманом Кива звинувачував і його у розповсюдженні наркотиків. Зі свого боку Майман заявив, що знає Киву відколи був на Донбасі. Як стверджує ветеран, там Кива кришував перевезення наркотиків.

Поділитись: