Політика

Депутат від БПП Єфімов повідомив, що оформив «вертолітний майданчик Януковича» на матір

Максим Єфімов
Політика/Депутат від БПП Єфімов повідомив, що оформив «вертолітний майданчик Януковича» на матір
Зберегти
Вигляд
Народний депутат від БПП Максим Єфімов підтвердив, що його оточення купило фірму, що володіє конгрессно-виставковим центром «Парковий» у Києві, де розташований так званий «вертолітний майданчик Януковича». Про це Єфімов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«ЗМІ в черговий раз обговорюють зміну власника київського КВЦ «Парковий», згадуючи моє ім'я. Вирішив розставити всі крапки над «і». Інтересу до цього об'єкта я не приховував і вивчав його інвестиційну привабливість», — написав депутат.

Він додав, що після рішення суду про скасування арешту майна комплексу новий інвестор фактично отримує відкриті можливості для управління і розвитку центром.

Як людина, яка хоче вкладати і в імідж, і в економіку своєї країни, я вважаю цей проект цікавим і перспективним. Водночас, як народний депутат я не маю права займатися комерційною діяльністю і, природно, не буду цього робити... Бенефіціаром даного бізнесу виступила моя мама, Любов Єфімова. Право займатися операційною діяльністю з управління комплексом інвестор планує довірити міжнародної компанії з гарною репутацією», — зазначив Єфімов.

Він додав, що переговори з потенційними партнерами вже ведуться. А найближчим часом, за його словами, буде представлена ​​концепція розвитку центру «Парковий».

Нагадаємо, у жовтні 2018 року конгресно-виставковий центр «Парковий» передали в управління комунальному підприємству Києва.

Однак, уже в лютому цього року суд вилучив із управління Києва «вертолітний майданчик Януковича»: Господарський суд Києва заборонив комунальному підприємству «Центр організації дорожнього руху» керувати гелікоптерним майданчиком, збудованим за часів президентства Віктора Януковича.

Землю на будівництво «вертолітного майданчика Януковича» виділили ще у 2010 році. Територія площею понад два гектари належить до заповідника «Історичний ландшафт Київських гір і долин ріки Дніпро». Паркова дорога входить до буферної зони Києво-Печерської лаври та Софії Київської, які є частиною всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. На забудову в цій зоні потрібне рішення Верховної Ради, також про таку забудову треба повідомляти міжнародний комітет культурної спадщини. Жодної з цих умов не було дотримано власником збудованого майданчика — ТОВ «Амадеус Ко».

У справі фігурує й колишній мер Києва Леонід Черновецький. У липні 2017 року Генеральна прокуратура повідомила йому про підозру у причетності до незаконного будівництва.

Пов`язані новини