Народний депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Качура повідомив, що пройшов тест на детекторі брехні і заявив, що поліграф довів необґрунтованість звинувачень у лобіюванні законів і отриманні хабара.

Про це Качура написав у Facebook

«Друзі, тільки що я пройшов тест на детекторі брехні, який чітко вказав, що я не маю жодного відношення не до олігархічних кланів, не до будь-яких корупційних схем...

І давайте розповімо суспільству про всі правки й законопроєкти, які нами подавалися», — написав депутат.

Качура також закликав інших депутатів «у тому числі від фракції «Слуга народу» протягом 5 днів пройти тест на поліграфі, назвавши це «поліграф-челендж».

Раніше повідомлялось, що депутат від фракції «Слуги народу» Олександр Дубінський пройшов поліграф.

18 жовтня на засіданні комітету депутати не підтримали законопроєкт № 2047 «Про ліквідацію корупційних схем під час оцінки обʼєктів нерухомості». Документ зареєстрували в парламенті 4 вересня, його авторами стали 31 депутат від фракцій «Голос» і «Слуга народу». Пізніше депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський написав у Facebook, що Офіс президента хоче, щоб всі депутати партії у податковому комітеті Ради пройшли детектор брехні через нібито отримання хабаря.

23 жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабаря у розмірі 30 тисяч доларів 11 народними депутатами з парламентського податкового комітету за блокування законопроекту № 2047.

Президент Володимир Зеленський заявив, що всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики повинні пройти перевірку на детекторі брехні.

Поділитись: