Народний депутат від пропрезидентської партії «Слуга Народу» Євгеній Брагар запропонував пенсіонерці продати собаку «елітної породи», аби розрахуватися за комунальні послуги.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».

Брагар був гостем в одному з політичних ток-шоу. У студію подзвонила жінка і представилася жителькою Кіровоградської області. У народних депутатів Євгенія Брагара від «Слуги Народу» та Олександра Качинського від партії «Опозиційна платформа — За життя» вона запитала, як їй прожити на пенсію у 2000 гривень і такими високими цінами на комунальні послуги.

«Якщо елітної породи (собака — ред.) у дворі, то вона може її продати… у будь-який момент і спокійно сплатити», — сказав Брагар.

Водночас він зазначив, що особисто стикався із ситуацією, коли люди з кількома квартирами хотіли оформити субсидію.

«Ми не знаємо, яка ситуація у додзвонювача», — додав народний депутат і наголосив, що дивними є випадки, коли люди без прибутків можуть мати кілька машин і оформлювати собі субсидію.

Через декілька годин депутат від «Слуги Народу» Євгеній Брагар вибачився за те, що запропонував пенсіонерці продати собаку «елітної породи», щоб заплатити за комунальні послуги. Він пояснив свої слова тим, що є новою людиною у політиці та ще не навчився відповідати на чутливі питання.

Раніше в уряді повідомляли, що змінами до трудового законодавства, які планує ухвалити Верховна Рада, передбачено, що у разі, якщо суд доведе, що людина працювала неофіційно і отримувала субсидію, то право на таку субсидію у цієї людини заберуть.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile