Народний депутат від «Слуги народу», глава комітету з питань зовнішньої політики Богдан Яременко заявив, що його листування в онлайн-мережі знайомств про зустріч за гроші — провокація. Напередодні видання «Букви» оприлюднило фото та відео, на яких видно, що Яременко, будучи в залі парламенту, веде листування про умови секс-послуг.

Яременко запевняє, що листування є його провокацією після того, як журналісти раніше сфотографували листування інших депутатів в Раді.

«Після того, як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли «журналісти» підглядають в наші телефони. Отримавши такий сигнал я вчинив учора провокацію та дозволив сфотографувати сфабриковане «листування». Це спрацювало. Мисливець за паленими фактами сфотографував те, чого немає», — написав він у Facebook.

Згодом у кулуарах Верховної Ради Яременко заявив, що цієї «переписки не було» і це все «сфабриковано».

Зазначимо, що в Україні секс-бізнес поза законом: повій штрафують, а сутенерів мають притягувати до кримінальної відповідальності (покарання до 7 років ув’язнення).

У березні 2019-го в Києві відбулась акція під стінами Міністерства внутрішніх справ України: правозахисники вимагали скасувати адміністративну відповідальність для секс-працівників, феміністки – запровадити кримінальну відповідальність для клієнтів.

Але внести зміни до Кримінального кодексу може Верховна Рада.

Секс-бізнес легальний у таких європейських країнах як Угорщина, Німеччина, Латвія, Нідерланди, Греція.

Поділитись: