Депутатам Верховної Ради України представили проєкт закону про медіа, який тепер має розглянути Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики парламенту.

Про це повідомляє «Детектор Медіа».

Повідомляється, що попри те, що документ передали на розгляд комітету, робоча група, яка займалась створенням законопроєкту, продовжує вносити правки в текст.

Видання повідомляє, що комітет планує розглянути законопроєкт ймовірно 23 грудня. Тоді його можливо й зареєструють до розгляду у сесійній залі.

Зазначається, що «цей Закон спрямований на забезпечення реалізації права на свободу вираження поглядів, права на отримання різнобічної, достовірної та оперативної інформації, на забезпечення плюралізму думок і вільного поширення інформації, на захист національних інтересів України та прав користувачів медіа-сервісів, регулювання діяльності в сфері медіа відповідно до принципів прозорості, справедливості та неупередженості, стимулювання конкурентного середовища, рівноправності і незалежності медіа».

Раніше міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський висловив думку, що держава повинна регулювати не тільки контент медіа, а й контент блогерів.

Він також казав, що законодавство має регулювати правила щодо контенту медіа.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до 31 грудня розробити законопроєкт про вимоги та стандарти новин.

Міністр культури Володимир Бородянський зазначив, що Кабмін не буде закріплювати стандарти новин, а визначить різні виді інформації, зокрема дезінформації та небезпечної інформації.

Поділитись: