Приблизно сотня народних депутатів від фракції «Слуги Народу» вранці 21 жовтня на два дні відправилися на Донбас із робочою поїздкою.

Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

Як розповіла депутатка «Укрінформу», коли народні обранці приїдуть на місце, вони розділяться на групи по 10-12 людей. Ці групи поїдуть з конкретними бригадами на місця їхньої дислокації, де й ночуватимуть депутати.

«Групи з депутатами будуть розтягнуті фактично по лінії фронту. Думаю, що охопимо й Донецьку, і Луганську області. Перебуватимемо на Донбасі два дні», — розповіла Кравчук.

Також вона розповіла, що «слуги» не будуть робити засідання, бо це робоча поїздка, під час якої депутати поспілкуються з військовими та цивільними у населених пунктах, біля яких дислокуються бригади. Результати роботи на Донбасі «Слуга Народу» планує обговорити на засіданні фракції вже після повернення до Києва.

Крім того, політикиня уточнила, що поїхали не всі депутати. Деякі відмовилися, бо хворіють чи нещодавно перехворіли, або зайняті на виборах, оскільки є керівниками організацій, кураторами виборів.

читайте також, як відбуватимуться місцеві вибори

За тиждень — місцеві вибори

Депутати фракції «Слуги Народу» їдуть на Донбас якраз незадовго до місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Невідомо, чи будуть народні обранці агітувати голосувати за свою партію. Пройти вибори мають одночасно на всій території країни — виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Згідно з останнім опитуванням «Рейтингу», у партії «Слуга Народу» відносно найбільша підтримка на прийдешніх виборах. За них готові віддати голоси 16,7% виборців. Натомість у цьому опитуванні немає даних про те, як підтримують партію в регіонах.

Поділитись: