Депутату від «Народного Фронту» Максиму Полякову, якого підозрюють в отриманні хабара, просять обрати запобіжний захід у вигляді застави — 505 тисяч гривень.

Депутату від «Народного Фронту» Максиму Полякову, якого підозрюють в отриманні хабара, просять обрати запобіжний захід у вигляді застави — 505 тисяч гривень.

Про це повідомляє кореспондент Громадського з суду.

«Крім того на Полякова вимагаємо покласти обов'язки: носити електронний захист контролю, не відлучатися з міста Києва без дозволу слідчого та здати на зберігання всі паспорти громадянина України для виїзду за кордон», — сказав прокурор Максим Кравченко.

Прокуратура вважає, що Поляков може переховуватися від слідства.

Поляков просив суд зробити технічну перерву і продемонструвати суду оперативне відео підготовлене НАБУ. Однак, прокурори заперечили, оскільки за їх словами, це відео «вже бачила вся країна». Суд відхилив це клопотання захисту.

Підтримати Полякова до суду прийшов його колега по фракції «Народний фронт» голова регламентного комітету Павло Пинзеник.

За словами прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максима Кравченка, Поляков отримав хабар у розмірі 7,5 тисяч доларів за використання права законодавчої ініціативи (підпис під змінами до законопроекту щодо видобутку бурштину) та організацію зустрічі з депутатом Бориславом Розенблатом.

Нагадаємо, що 13 липня Генпрокурор вручив  підозри депутатам Полякову та Розенблату.

Нагадаємо, 11 липня Рада підтримала зняття недоторканності з депутатів Розенблата та Полякова. Депутати дозволили арештувати Розенблата. Водночас, Рада не дозволила арештувати депутата Полякова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три на два: Як депутатів позбавляли імунітету

Поділитись: