ENRU
Депутати Лозовий, Дейдей і Бобов вважають безпідставним подання на зняття недоторканності
19 травня, 2017
306

Народні депутати України Андрій Лозовий,  Євген Дейдей та Геннадій Бобов вважають безпідставним подання Генпрокуратури до Верховної Ради щодо зняття недоторканності з них.

Депутат від «Радикальної партії» Андрій Лозовий повідомив, що вважає подання на зняття недоторканності з нього «помстою» і «залякуванням».

«У такий спосіб Луценко намагається залякати мене, нашу команду і змусити нас бути здатними домовлятися ... Це все висмоктано з пальця. Я чесна людина, податки платив. На мене не вперше вносяться подання на притягнення до кримінальної відповідальності», — заявив Лозовий.

Депутат від «Народного фронту» Євген Дейдей заявив, що готовий постати перед будь-яким судом з приводу подання ГПУ.

«Я вас можу запевнити, що не відчуваю свою провину, розумію, що немає жодного фактажу, і готовий постати перед будь-яким судом, перед будь-яким парламентом. Я прожив 26 років без депутатської недоторканності, так і зараз готовий без неї жити», — сказав депутат.

Депутат Геннадій Бобов з групи «Відродження» зазначив, що «всі звинувачення проти нього — безпідставні».

«Я завжди прозоро декларував усі суми прибутків, що були зароблені моєю родиною за більш ніж 20 років роботи в аграрному бізнесі. Мені нічого приховувати», — повідомив він.

Нагадаємо, сьогодні генпрокурор Юрія Луценко повідомив, що під час перевірки електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ підготували подання до Ради на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram