Законопроекти, що зменшують акцизи на розмитнення автомобілів, зареєстрованих в інших державах, можуть розглянути уже на цьому тижні.

Законопроекти, що зменшують акцизи на розмитнення автомобілів, зареєстрованих в інших державах, можуть розглянути уже на цьому тижні.

Про це «Радіо Свобода» повідомила голова комітету з питань податкової та митної політики, народна депутатка від «Блоку Петра Порошенка» Ніна Южаніна.

«Якщо буде велика підтримка при включенні до порядку денного, то я буду наполягати на розгляді у четвер. Якщо не в четвер, то наступного тижня у вівторок», — наголошує Южаніна.

Зазначимо, що у законопроекті 8487 пропонується зменшити акциз на ввезення автомобілів з закордонними номерами, включаючи вантажопасажирські автомобілі фургони та гоночні автомобілі.

Водночас згідно законопроекту 8488, ініціаторкою якого є Южаніна, встановлюються штрафи за порушення термінів перебування автомобілів на закордонних номерах в режимі транзиту. Крім нині діючого штрафу в розмірі 8,5 тис.

За порушення терміну більш ніж на десять діб, пропонується ввести санкцію за порушення терміну від 20 до 30 діб — 85 тис. грн, більше 30 діб (а також втрату або разукомплектация транспортних засобів) — 170 тис. грн штрафу, або конфіскацію авто за рішенням суду.

Згідно з документом, штраф за порушення термінів перебування автомобіля в режимі тимчасового ввезення пропонується встановити на рівні 17 тис. грн в разі перевищення терміну від 10 до 20 діб, 85 тис. грн — до 30 діб, а більше місяця — 170 тис. грн або конфіскація.

Нагадаємо, очільниця комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна («БПП») зареєструвала у парламенті законопроекти, що зменшують акцизи на розмитнення автомобілів, зареєстрованих в інших державах.

Раніше Южаніна повідомляла, що її комітет розглядає можливість зниження ставок на розмитнення автомобілів.

У лютому в Державній фіскальній службі в Україні незаконно перебувають понад 246 тисяч авто на єврономерах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile