За оцінкою ОБСЄ, перехід по дерев’яній конструкції мосту є небезпечним для пішоходів, зокрема і для спостерігачів Місії.

Спостерігачі місії ОБСЄ повідомляють про погіршення стану дерев'яного переходу над зруйнованою частиною мосту в Станиці Луганській, де розташований єдиний у Луганській області пункт пропуску через лінію розмежування.

Про це йдеться в звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні від 30 жовтня.

«Стан цієї частини мосту продовжує погіршуватися, а сама конструкція хитається, коли люди перетинають міст», – йдеться у тексті звіту.

За оцінкою ОБСЄ, перехід по дерев’яній конструкції мосту є небезпечним для пішоходів, зокрема і для спостерігачів Місії.

18 жовтня Тристороння контактна група в Мінську домовилась про відкриття пункту пропуску «Золоте» в Луганській області.

«Золоте» має стати першим пропускним пунктом для транспорту у Луганській області. Поки на Луганщині з окупованої частини на підконтрольну Україні можна потрапити лише через Станицю-Луганську через пішохідний міст. Він у поганому стані. ОБСЄ повідомляло, що з моста падають люди.

20 жовтня голова Луганської облдержадміністрації Юрбій Гарбуз повідомив, що бойовики зірвали відкриття контрольно-пропускного пункту «Золоте».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хуг про відкриття КПВВ «Золоте»: Будь-яка дорога на лінії зіткнення повинна бути відкрита.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: