Фонд державного майна України анонсував аукціон з продажу готелю «Дніпро», який розташований на Європейській площі у центрі Києва. Аукціон заплановано на весну 2020 року.

Про це повідомляють у пресслужбі Фонду.

«Цього року ми плануємо завершити процедури приватизації по п’яти великих об’єктах, але вже навесні цього року буде виставлений на аукціон готель «Дніпро», — повідомляють у Фонді держмайна.

Стартова ціна готелю «Дніпро» складе близько 10 мільйонів доларів. Це означає, що компанія, яка приватизує готель, зможе взяти участь в інвестиційній програмі держави та не платити податки з прибутку протягом 5 років.

Напередодні Фонд держмайна призначив професійну директорку готелю «Дніпро». Наразі вона готує цей об'єкт до приватизації.

Напередодні під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі український уряд повідомив, що інвесторам, які вкладуть в приватизацію понад 10 мільйонів доларів, держава надаватиме податкові канікули терміном на 5 років.

Раніше Кабмін затвердив перелік стратегічних держпідприємств, які не підлягають приватизації.

2 жовтня 2019 року Верховна Рада ухвалила закон про скасування переліку заборонених для приватизації підприємств. За це рішення проголосувало 250 депутатів. Згодом в уряді повідомили, що планують розробити новий перелік заборонених для приватизації компаній протягом 3 місяців, тобто до кінця січня 2020 року.

Поділитись: