Державне космічне агентство України, Південний машинобудівний завод і південнокорейська компанія Caris підписали меморандум щодо виробництва 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій на суму 23 млрд гривень.

Про це повідомила пресслужба Південмашу.

Угоду уклали до 2023 року. Сторони ухвалили програму спільних дій щодо локалізації виробництва електробусів і зарядних станцій, обміну ліцензійними угодами і технологіями, запланували спільну участь у виставках, обговорили можливості і потенціал експорту електробусів у Європу.

«Південмаш довгий час був недостатньо завантажений і знаходився у тяжкому економічному стані, але зміг повністю зберегти працездатність і ефективність машинобудівного підприємства. Співпраця c Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити громадянське велике машинобудування, яке багато років залишалося одним з ключових напрямків діяльності заводу», — цитує пресслужба генерального директора Південмашу Сергія Войта.

Зазначається, що південнокорейська корпорація Caris має підприємства у багатьох країнах світу, будівельні, логістичні компанії, виробництво інноваційних матеріалів і компонентів для дорожнього будівництва і безпеки руху, а також R&D центр, який володіє запатентованими інноваційними технологіями виробництва полімерних і надтвердих матеріалів, що застосовуються в теплоенергетиці, промисловій електроніці і машинобудуванні.

Нині Caris вже веде проєкти з розвитку дорожньої інфраструктури в Україні. 

Поділитись: