УКРАЇНА

Державний бюджет за півроку недовиконано на 2,2% — Мінфін

1 серпня, 2018 16:49
УКРАЇНА/Державний бюджет за півроку недовиконано на 2,2% — Мінфін
Зберегти
Вигляд
За перші 6 місяців 2018 року до державного бюджету надійшло 449 мільярдів гривень, що склало 97,8% від запланованого значення.

За перші 6 місяців 2018 року до державного бюджету надійшло 449 мільярдів гривень, що склало 97,8% від запланованого значення.

Про це повідомляють у Міністерстві фінансів.

Там зазначають, що розпис загального фонду державного бюджету виконано на 96,5% через рішення перенести виплату дивідендів Нафтогазу у розмірі 17,7 мільярдів гривень на пізніші періоди для підвищення його здатності розраховуватись за газ.

В той же час, у Мінфіні звітують про перевиконання надходжень за деякими податками. Зокрема, за податком на прибуток підприємств — на майже 24% від плану, а за податком на доходи фізичних осіб — на 1,5% від запланованого значення.

Раніше повідомлялось, що уряд затягував з розподіленням прибутку Нафтогазу та зарахуванням дивідендів компанії на рахунок державного бюджету.

Також повідомлялось, що за перші півроку в Україну надійшло 1,2 мільярди доларів прямих іноземних інвестицій.

Раніше в Європейській бізнес асоціації повідомляли, що Україні необхідно відновити співпрацю з МВФ до 20 липня, інакше загроза дефолту значно зросте.

За словами представників Європейської бізнес асоціації, МВФ не веде переговорів про співпрацю з країнами під час виборчих кампаній. Тобто, на час президентської та парламентської кампаній транш виділятись не буде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Пов`язані новини