УКРАЇНА

Держбюро розслідувань не зможуть створити за рік — глава НАБУ

8 листопада, 2017 17:21
УКРАЇНА/Держбюро розслідувань не зможуть створити за рік — глава НАБУ
Зберегти
Вигляд
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що Державне бюро розслідувань не зможуть створити за рік навіть при обраному його голові

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що Державне бюро розслідувань не зможуть створити за рік навіть при обраному його голові.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

«Єдиний вихід — внести зміни до Кримінально-процесуального кодексу і далі розслідувати, як розслідували. Ми не зможемо з мого досвіду створити ДБР навіть при обраному голові за 8 місяців чи за рік», — сказав Ситник.

На його думку, «перекидання» справ з одного органу на інший завдає шкоди самому розслідуванню справ.

«Навіть якщо парламент змінить умови обрання керівника ДБР, то все одно це десь два роки, аби цей орган запрацював», — сказав Ситник.

Раніше начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що затягування створення ДБР загрожує розслідуванню справ Майдану.

5 грудня минулого року конкурсна комісія визначила кандидатів, які пройшли до фінального етапу відбору на посаду директора ДБР та його заступників. Після тестів та співбесіди з 50 претендентів залишилося 19.

Конкурсна комісія повинна була обрати керівника ДБР та його заступників ще до липня 2017 року. Згодом стало відомо, що на них чекає тест на поліграф.

У листопаді минулого року голова військової прокуратури Анатолій Матіос заявив, що його оберуть керівником ДБР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ФБР по-українськи: коли запрацює Державне бюро розслідувань і хто хоче його очолити»

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# дбр
# НАБУ
Пов`язані новини