Печерський районний суд Києва дозволив Державному бюро розслідувань вилучити з Офісу президента документи, що стосуються призначення колишнього прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Про це йдеться в ухвалі суду.

ДБР отримало дозвіл у рамках розслідування про ймовірне зловживання владою посадовими особами під час призначення Гройсмана прем'єр-міністром у 2016 році.

«Під час досудового розслідування встановлено, що посадові особи, які займають особливо відповідальне становище в державних органах України, зловживаючи службовим становищем, за відсутності передбачених законодавством підстав, внесли у квітні 2016 року до Верховної Ради України подання на призначення Прем`єр-Міністра України за відсутності коаліції у Верховній Раді України», — йдеться в ухвалі.

14 квітня 2016 року Верховна Рада задовольнила заяву Арсенія Яценюка про звільнення з посади прем'єр-міністра та призначила новим очільником уряду Володимира Гройсмана.

29 серпня 2019 року під час першого засідання Верховної Ради новообрані депутати призначили новий склад Кабінету міністрів України. Прем’єр-міністром став Олексій Гончарук.

Поділитись: