США ввели санкції проти 33 представників сфери оборони і розвідки Росії.

Сполучені Штати ввели санкції проти 33 представників сфери оборони і розвідки Росії.

Про це повідомляє Reuters.

Крім того, США ввели санкції проти відділ розробки і розвитку обладнання Китаю через покупку військової техніки з Росії.

Як повідомляє російський канал «Дождь» з посиланням на Держдепартамент США, у санкційний перелік потрапили приватна військова компанія «Вагнер», підприємство Міноборони «Оборонлогістіка» і Комсомольський-на-Амурі авіаційний завод імені Ю. А. Гагаріна (КнААЗ).

Також у список включене російське «Агентство інтернет-досліджень», відоме як «фабрика тролів», і Concord Management і Concord Catering — кейтерингові компанії бізнесмена РФ Євгена Пригожина.

Як повідомив журналіст «Голосу Америки» Стівен Герман, санкції пов'язані з рішенням президента США Дональда Трампа посилити санкції проти РФ.

Нагадаємо, ввечері 20 вересня президент Дональд Трамп підписав указ про посилення санкцій проти Росії через агресію щодо України.

Нагадаємо, у червні США запровадили фінансові санкції проти російської приватної військової компанії «Вагнер». Крім того, США розширили санкції на ряд невеликих російських банків, що працюють в Криму.

Загалом, США ввели санкції проти 19 осіб та 39 компаній через агресію РФ в Україні. Будь-які транзакції з фігурантами «чорного списку» резидентам США заборонені.

Поділитись: