УКРАЇНА

У розширений список санкцій США потрапила російська ПВК «Вагнер»

21 червня, 2017 09:37
УКРАЇНА/У розширений список санкцій США потрапила російська ПВК «Вагнер»
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати запровадили фінансові санкції проти російської приватної військової компанії «Вагнер». Загалом, США ввели санкції проти 19 осіб та 39 компаній через агресію РФ в Україні.

Сполучені Штати запровадили фінансові санкції проти російської приватної військової компанії «Вагнер».

Про це йдеться у списку, опублікованому Міністерством фінансів США.

Про пов'язаних з нею осіб також не повідомляється, але санкції ввели проти передбачуваного глави «Вагнера» Дмитра Уткіна.

Зазначимо, що 46-річний Дмитро Уткін — полковник запасу збройних сил РФ. За інформацією «Фонтанки», він є прихильником ідеології Третього Рейху.

Видання повідомляло, що нацманці з приватної військової компанії «Вагнер» виконують роль прикриття для російських військових у бойових діях в Україні та у Сирії.

Також раніше повідомлялося, що Путін приймав у Кремлі голову найманців «ПВК Вагнера».

Зазначимо, що у розширений список санкцій також потрапили дочірні структури «Транснефти», охоронний холдинг «Волк», імовірно, він пов'язаний з лідером байкерів «Ночные волки» Олександром Залдостановим, також відомому як Хірург. 

Під санкції також потрапила кейтерінгова компанія «Конкорд» ресторатора Євгенія Пригожина, якого називають «кухарем Путіна».

Також у список потрапив так званий міністр економіки анексованого Криму Андрій Мельников та заступник голови Мінекономрозвитку РФ Сергій Назаров, відповідальний в міністерстві за розвиток Криму.

Крім того, США розширили санкції на ряд невеликих російських банків, що працюють в Криму.

У список також включені кілька кредитних організацій, представлених на території самоназваних Донецької та Луганської республік.

Загалом, США ввели санкції проти 19 осіб та 39 компаній через агресію РФ в Україні. Будь-які транзакції з фігурантами «чорного списку» резидентам США заборонені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антиросійські санкції треба розширити на деякі авіакомпанії за рейси до Криму — експертка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини