ENRU

У розширений список санкцій США потрапила російська ПВК «Вагнер»

Сполучені Штати запровадили фінансові санкції проти російської приватної військової компанії «Вагнер».

Про це йдеться у списку, опублікованому Міністерством фінансів США.

Про пов'язаних з нею осіб також не повідомляється, але санкції ввели проти передбачуваного глави «Вагнера» Дмитра Уткіна.

Зазначимо, що 46-річний Дмитро Уткін — полковник запасу збройних сил РФ. За інформацією «Фонтанки», він є прихильником ідеології Третього Рейху.

Видання повідомляло, що нацманці з приватної військової компанії «Вагнер» виконують роль прикриття для російських військових у бойових діях в Україні та у Сирії.

Також раніше повідомлялося, що Путін приймав у Кремлі голову найманців «ПВК Вагнера».

Зазначимо, що у розширений список санкцій також потрапили дочірні структури «Транснефти», охоронний холдинг «Волк», імовірно, він пов'язаний з лідером байкерів «Ночные волки» Олександром Залдостановим, також відомому як Хірург. 

Під санкції також потрапила кейтерінгова компанія «Конкорд» ресторатора Євгенія Пригожина, якого називають «кухарем Путіна».

Також у список потрапив так званий міністр економіки анексованого Криму Андрій Мельников та заступник голови Мінекономрозвитку РФ Сергій Назаров, відповідальний в міністерстві за розвиток Криму.

Крім того, США розширили санкції на ряд невеликих російських банків, що працюють в Криму.

У список також включені кілька кредитних організацій, представлених на території самоназваних Донецької та Луганської республік.

Загалом, США ввели санкції проти 19 осіб та 39 компаній через агресію РФ в Україні. Будь-які транзакції з фігурантами «чорного списку» резидентам США заборонені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антиросійські санкції треба розширити на деякі авіакомпанії за рейси до Криму — експертка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram