УКРАЇНА

Держсекретар МВС Тахтай може досі перебувати під слідством НАБУ – #ДоброЧесно

19 листопада, 2016 21:27
УКРАЇНА/Держсекретар МВС Тахтай може досі перебувати під слідством НАБУ – #ДоброЧесно
Зберегти
Вигляд
Спостерігачі звертатимуться до Кабміну з вимогою не призначати на посаду державного секретаря МВС Олексія Тахтая, якщо підтвердиться, що проти нього досі не закрите провадження НАБУ.

Громадські спостерігачі звертатимуться до Кабміну з вимогою не призначати на посаду державного секретаря МВС Олексія Тахтая, якщо підтвердиться, що проти нього досі не закрите провадження НАБУ.

Про це в ефірі Громадського розказав координатор моніторингової місії #ДоброЧесно Микола Виговський.

«З приводу Тахтая, якщо не підтвердиться, що НАБУ закрило проти нього провадження, то ми звертатимемось із листами до Кабміну з вимогою не призначати держсекретарем особу, проти якої ведеться провадження», – сказав він.

За його словами, у такому разі має бути оголошений переконкурс. Також Виговський здивований тим, що на тлі недавнього скандалу із призначенням нової заступниці міністра внутрішніх справ із питань євроінтеграції Анастасії Дєєвої, голова МВС Аресен Аваков вирішив «підлити масла у вогонь» щодо кандидатури держсекретаря.

«У мене немає сумнівів, що комісія дозволила виграти Тахтаю за прямою вказівкою з міністерства внутрішніх справ», – сказав Виговський.

Пов`язані новини