Державна служба зайнятості запустила онлайн-платформу, на якій розміщені курси з написання резюме для пошуку «роботи мрії».

Про це повідомили в пресслужбі Держслужби зайнятості.

Також навчальні матеріали на платформі орієнтовані на розвиток навичок безробітних і працевлаштованих, роботодавців і фахівців державної служби зайнятості.

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», — зазначила директорка Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Наразі доступні такі курси: «Створення резюме на сайті», «Як знайти роботу своєї мрії», «Як започаткувати власну справу», «Практичний курс «Як відкрити власну справу: бджільництво», «Покрокові дії щодо добору працівників». На платформі планують розміщувати нові курси й вебінари, розроблені спільно з роботодавцями.

Станом на грудень 2019 року, за даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства кількість безробітних в Україні сягає 1,5 мільйона людей.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись: