Життя

Держслужбовці не вказали у своїх деклараціях понад 8,6 млрд грн за останні 2 роки — НАЗК

НАЗК
Життя/Держслужбовці не вказали у своїх деклараціях понад 8,6 млрд грн за останні 2 роки — НАЗК
Зберегти
Вигляд
Українські посадовці за 2017-2018 роки вказали недостовірну інформацію у своїх деклараціях на загальну суму понад 8,62 мільярда гривень.

Зокрема, за результатами перевірок Національного агентства з питань запобігання корупції склали 273 висновки про наявність недостовірних даних у деклараціях чиновників. З них 169 випадків з умисного неподання декларацій, 99 — декларування недостовірних відомостей, 5 — незаконного збагачення.

Виявлені за результатами перевірок факти недостовірних даних у деклараціях чиновників   

НАЗК

«Також складено та направлено до суду 356 протоколів про адміністративні правопорушення: 22 – декларування недостовірних відомостей, 179 – несвоєчасність подання декларації, 155 – порушення порядку повідомлення про суттєві зміни в майновому стані», — повідомляють у НАЗК.

Раніше в НАЗК повідомляли, що виявили помилки у деклараціях майже всіх кандидатів у президенти. Зокрема, найчастіше кандидати невірно вказували кадастрові номери нерухомості, номери транспортних засобів, а також не вказували, що є бенефіціарами компаній.

Також НАЗК передало до суду 16 адмінпротоколів на проректора КПІ.

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції викликало міністра культури Євгена Нищука та виконувача обов'язків Фонду державного майна Віталія Трубарова для надання пояснень.

Пов`язані новини