Національне агентство з питань запобігання корупції передало до суду 16 адміністративних протоколів щодо проректора з адміністративно-господарської частини Національного технічного університету «Київського політехнічного інституту імені Сікорського» Петра Ковальова.

Ковальов у 2017-2018 роках уклав 8 договорів з товариством «Спецбудмонтаж-3» на суму понад 634 тисячі гривень, зазначило агентство. Керівником товариства на момент підписання договорів був брат проректора.

У НАЗК додали, що Ковальов не повідомив ректору університету про конфлікт інтересів

Також агентство передало ще 16 протоколів щодо директорки підрозділу «Старобільського технікуму Луганського національного аграрного університету» Надії Жмуренко. За інформацією НАЗК, Жмуренко видавала накази про премії працівникам, зокрема своєму чоловіку, також не повідомивши про наявний конфлікт інтересів.

Ще 2 протоколи передали щодо виконувача обов'язків завідувача кафедри оперної підготовки та музичної режисури Національної музичної академії імені П.І. Чайковського Володимира Рожка. Він не повідомив Мінкульт про конфлікт інтересів та взяв на роботу свою невістку, вказало НАЗК.

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції викликало міністра культури Євгена Нищука та виконувача обов'язків Фонду державного майна Віталія Трубарова для надання пояснень.

Як повідомлялося, НАЗК виявило помилки в деклараціях зареєстрованих кандидатів у президенти.

Поділитись: