Українці, які хочуть дешево подорожувати світом, мають планувати свої подорожі заздалегідь та купувати квитки за багато місяців до поїздки

Українці, які хочуть дешево подорожувати світом, мають планувати свої подорожі заздалегідь та купувати квитки за багато місяців до поїздки.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомила авторка Telegram-каналу про вигідні подорожі «Ветер дует» Альона Дєньга.

«Для пошуку дешевих авіаквитків треба користуватися метапошуковими системами як Kiwi, Scyscanner,  та бути готовими брати квитки тоді, коли з’являється ця можливість на розпродажі. Зазвичай треба це робити заздалегідь, треба бути готовими до планування подорожі задовго», — розповіла Дєньга.

За її словами, досвідчені мандрівники зазвичай планують свій відпочинок на рік уперед, адже саме за такий тривалий час можуть з’явитися дешеві квитки в ту чи іншу країну.

Зазначимо, що 11 червня 2018 вже рік, як в Україні діє безвізовий режим з Євросоюзом. За цей час 555 тисяч українців скористались можливістю поїхати до Європи за біометричним паспортом без віз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як скористатися «безвізом» на автівці: інструкція від МВС.

Нагадаємо, 17 травня 2017-го року у Страсбурзі Україна та представники Євросоюзу підписали Угоду про безвіз. Відтоді українці можуть без віз їздити до 30 країн Європи, окрім Великої Британії та Ірландії, а також до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Безвіз з Європою: 15 практичних речей, які вам допоможуть.

Поділитись: