У Державній фіскальній службі заявили, що інформації про припинення Євросоюзом фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні наразі немає.

У Державній фіскальній службі заявили, що інформації про припинення Євросоюзом фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні наразі немає.

Про це йдеться у заяві ДФС.

«У зв’язку із появою у ЗМІ інформації щодо припинення ЄС фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні ДФС повідомляє, що наразі не має такої інформації», — йдеться у повідомленні.

У ДФС зауважили, що у листопаді-грудні минулого року установою було направлено фінальний звіт щодо стану реалізації проектів до Спільного технічного секретаріату ЄС.

«На сьогодні очікується зворотня інформація. Враховуючи це, говорити про припинення проектів та необхідність повернення коштів передчасно та некоректно», — додали у ДФС.

Також в установі нагадали, що для розвитку інфраструктури пунктів пропуску беруть участь у реалізації кількох міжнародних програм.

Зокрема, йдеться про Програму прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства і партнерства «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013». Загальна сума фінансування — 20 млн. євро.

Україна бере участь у проекті на правах співфінансування, наголосили у ДФС. Це передбачає виділення лише 10-20% бюджетних коштів.

Раніше агентство Reuters повідомило, що Євросоюз згортає проект модернізації кордону з Україною.

Проект був спрямований на допомогу в інтеграції економіки України з сусідними Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією. Модернізація КПП була спрямована на вдосконалення митних процедур, зокрема, на скорочення термінів перетину кордонів.

Поділитись: