УКРАЇНА

ДФС України не підтвердило згортання проекту модернізації кордону України з ЄС

20 лютого, 2018 22:43
УКРАЇНА/ДФС України не підтвердило згортання проекту модернізації кордону України з ЄС
Зберегти
Вигляд
У Державній фіскальній службі заявили, що інформації про припинення Євросоюзом фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні наразі немає.

У Державній фіскальній службі заявили, що інформації про припинення Євросоюзом фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні наразі немає.

Про це йдеться у заяві ДФС.

«У зв’язку із появою у ЗМІ інформації щодо припинення ЄС фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні ДФС повідомляє, що наразі не має такої інформації», — йдеться у повідомленні.

У ДФС зауважили, що у листопаді-грудні минулого року установою було направлено фінальний звіт щодо стану реалізації проектів до Спільного технічного секретаріату ЄС.

«На сьогодні очікується зворотня інформація. Враховуючи це, говорити про припинення проектів та необхідність повернення коштів передчасно та некоректно», — додали у ДФС.

Також в установі нагадали, що для розвитку інфраструктури пунктів пропуску беруть участь у реалізації кількох міжнародних програм.

Зокрема, йдеться про Програму прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства і партнерства «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013». Загальна сума фінансування — 20 млн. євро.

Україна бере участь у проекті на правах співфінансування, наголосили у ДФС. Це передбачає виділення лише 10-20% бюджетних коштів.

Раніше агентство Reuters повідомило, що Євросоюз згортає проект модернізації кордону з Україною.

Проект був спрямований на допомогу в інтеграції економіки України з сусідними Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією. Модернізація КПП була спрямована на вдосконалення митних процедур, зокрема, на скорочення термінів перетину кордонів.

Більше про:
# ДФС
# Євросоюз
Пов`язані новини
Політика
13 грудня 2018
Насіров прокоментував вимогу його адвокатів зачитати весь обвинувальний акт
Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, звільнення якого суд визнав незаконним, прокоментував вимогу його захисників у суді зачитати увесь текст обвинувального акту, що загалом може зайняти кілька років.«Сторона обвинувачення повинна оголосити обвинувальний акт. Скорочено? Такого в законі немає. Тепер ми повертаємось до конкретних прикладів. Ми ніколи не бачили обвинувального акту на 800 сторінок, там незрозуміло що», — сказав Насіров ефірі «Суспільного» і додав, що це сторона обвинувачення затягує справу, а не сторона захисту.На засіданні 19 січня за клопотанням захисту Насірова прокурори продовжили зачитувати повністю обвинувальний акт. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок. Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт. Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».У Національному антикорупційному бюро України заявили, що справа Насірова розглядатиметься в суді роками через затягування адвокатами. Громадські ж організації заявили, що на зачитування всього обвинувального акту Насірова знадобиться понад два роки.Напередодні, 12 грудня, у НАБУ повідомили, що Шевченківському райсуду Києва залишилося зачитати ще 380 сторінок обвинувального акту в справі поновленого на посаді глави ДФС Романа Насірова.
Перевірено
Зберегти