Декілька суб’єктів господарювання в Україні вже виявили бажання скористатися пілотним проектом з використання смартфонів та планшетів у якості касових апаратів.

Декілька суб’єктів господарювання в Україні вже виявили бажання скористатися пілотним проектом з використання смартфонів та планшетів у якості касових апаратів.

Про це заявив очільник Державної фіскальної служби України Мирослав Продан у інтерв’ю «Радіо НВ», передає прес-служба ДФС.

За його словами, нова система дозволить платникам податків економити значні кошти — від 4 до 20 тисяч гривень на придбання касових апаратів та ще близько 200 гривень на їхнє щомісячне обслуговування.

«Те, що пропонується сьогодні як альтернатива касовим апаратам, — абсолютно проста система, яка не потребує ніяких  додаткових знань, навиків. Основна її перевага — це гнучкість, а саме можливість цього програмного продукту використовуватись фактично любим пристроєм, який має доступ до мережі Інтернет», — заявив Продан.

Нагадаємо, що 13 червня Кабмін затвердив пілотний проект з використання планшетів та смартфонів у якості касових апаратів.

За словами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, застосування нового підходу в реєстрації касових операцій зекономить бізнесу 2,5 мільярди гривень.

Також повідомлялось, що урядовий комітет схвалив низку актів, що запровадять пілотний проект з використання планшетів та смартфонів у якості касових апаратів.

Раніше колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомляв, що Мінфін створить мобільний додаток для сплати податків. Робота над ним уже розпочалась.

Також Данилюк заявив, що Мінфін працює над законопроектом, щодо видачі ідентифікаційного коду разом з паспортом громадянина України.

Поділитись: