Київський діджей та резидент формації DJBuro Влад Фісун
Фото:

DJBuro

Київський діджей та резидент формації DJBuro Влад Фісун 30 червня о 19:30 вийшов у прямий етер з порожнього комплексу Мистецький арсенал.

Про це hromadske повідомили організатори події.

До створення музичного маніфесту Влада Фісуна надихнули пусті приміщення Мистецького арсеналу, двері якого завжди були відкриті тисячам відвідувачів: відбувалися виставки, Книжковий арсенал, тижні моди, концерти та творчі вечори.

Він створював маніфест з пластинок українських лейблів, закликаючи до офіційного споживання українського контенту. Особливо це важливо зараз, коли підтримка культурній сфері так необхідна.

Особливістю стали локація етеру — одне зі знакових культурних місць Києва, та техніка виконання dj-сету — одночасно з трьох вінілових програвачів.

«Для себе я назвав цей сет на трьох програвачах «тризу». Три джерела звуку іноді буквально колють слухача, не дають йому нудьгувати в музичній рутині. Ця техніка дозволяє грати, наприклад, однакові пластинки з ефектом інтерференції або робити переходи такими заплутаними, що навіть автори не завжди зрозуміють, де саме звучить їх трек», — зазначив Фісун.

Серед порожніх коридорів Мистецького арсеналу лунали нові треки українських андеграундних груп і артистів: DZ'OB, Vadim Griboedov, Harry Wills, Nastia, Gera Taraman, Hidden Element та інших.

«Мистецький арсенал має за мету порушувати важливі для суспільства питання, залишатися майданчиком для діалогу різноманітних груп цього суспільства. Хай і за умов карантину, хай навіть тоді, коли фізично люди не можуть відвідати Арсенал», — зазначила директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Рік тому Влад Фісун зіграв сет в Чорнобильській зоні відчуження, що транслювався на 40 країн світу.

Поділитись: