Війна

Діяльність управління Слідчого комітету РФ спрямована на дискредитацію українських військових — ГПУ

7 червня, 2018 00:35
Війна/Діяльність управління Слідчого комітету РФ спрямована на дискредитацію українських військових — ГПУ
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура України здійснює досудове розслідування у кримінальній справі стосовно сприяння Слідчого комітету Росії самоназваним «ДНР» та «ЛНР».

Генеральна прокуратура України здійснює досудове розслідування у кримінальній справі стосовно сприяння Слідчого комітету Росії самоназваним «ДНР» та «ЛНР». За даними прокуратури, діяльність одного з управлінь Слідчого комітету спрямована на дискредитацію українських військових.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

У прокуратурі заявили, що у травні-червні 2014 року в апараті Слідчого комітету Росії створили управління, метою якого було притягнення українських військових до кримінальної відповідальності за нібито вчинені ними злочини щодо цивільних людей.

«Тобто створення вказаного підрозділу у структурі СК РФ, а також необґрунтоване порушення ними кримінальних справ направлено на сприяння терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР» у їх злочинній діяльності, а також дискредитація українських військових», — підсумували у прокуратурі.

Водночас зазначається, що Міноборони разом з ГПУ та Збройними силами здобули докази безпідставності висунутих Росією звинувачень стосовно 8 чинних та колишніх командирів бригад ЗСУ, більшість з яких не була у зоні бойових дій на Донбасі в період, який заявлений в Слідкомі.

«Вказані факти вчергове вказують на необґрунтованість та абсурдність звинувачень українських військовослужбовців з боку працівників СК РФ та будуть використані в доведенні вини останніх щодо незаконного переслідування громадян України, а також у пособництві російсько-терористичним силам», — заявили в Генпрокуратурі.

Нагадаємо, що ще в 2016 році в Росії порушили справу проти міністра оборони і начальника Генштабу України.

Пов`язані новини