Директор НАБУ Артем Ситник назвав звинувачення в отриманні хабара у розмірі $500 тисяч, озвучені екс-депутатом Дмитром Крючковим (якого НАБУ підозрює у махінаціях в енергетичній сфері), «невеличким плагіатом».

Про це очільник НАБУ повідомив журналістам перед допитом у ГПУ, передає кореспондентка Громадського.

«Це такий невеличкий плагіат, тому що перший раз таку ж саму суму називав народний депутат Онищенко, яку я нібито вимагав. я тільки так і не зрозумів, за що. Тому ця така заява, це не є такою новиною. Спосіб захисту», — сказав Ситник, апелюючи до повторюваності заяви.

«Про це сказав колись Кулик, Онищенко, зараз про це говорить Крючков», — додав він.

Також Ситник прокоментував справу самого Крючкова, вказавши, що він не дав жодних свідчень по суті оголошеної підозри детективами НАБУ та двічі не з'явився до Державного бюро розслідувань.

Він додав, що «ніколи не бачився і я з ним не знайомий».

Нагадаємо:

  • 17 квітня на засіданні з обрання запобіжного заходу Крючкову сам депутат, якого НАБУ підозрює у махінаціях в енергетичній сфері, звинуватив директора НАБУ Артема Ситника в отриманні хабара від ХК «Енергомережа», власником якої був Крючков.
  • Він також заперечив звинувачення правоохоронців та розповів про вплив на нього соратника президента Ігоря Кононенка.
  • 28 березня журналісти «Схем» опублікували розслідування про причетність Кононенка до виведення коштів з обленерго. За даними журналістів, соратник президента разом із олігархами братами Суркісами через компанії-прокладки виводять кошти за кордон. Контрольні акції обленерго належать державі, але насправді ними керують міноритарні акціонери Суркіси. Згідно з розслідуванням, до схеми був залучений бізнесмен Дмитро Крючков, який втік з України. З телефонних розмов, отриманих журналістами, відомо, що Крючков відвозив в офіс Кононенка готівку.
Поділитись: