Директора Гутянського лісового господарства Харківської області Віктора Сису, який пропонував $100 тисяч детективу НАБУ, взяли під варту на 2 місяці з можливістю внесення застави у 4,994 мільйони гривень.

Про це передає пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

За інформацією слідчих, Сиса пропонував детективу 100 тисяч доларів за закриття кримінального провадження щодо протиправного відчуження значних обсягів деревини, що належала держпідприємству, а також щодо продажу лісоматеріалів за заниженими цінами на користь підконтрольним йому приватним суб’єктам господарювання.

Йому інкримінують ч.3 ст.369 Кримінального кодексу — пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі. У разі доведення вини директору загрожує штраф від 8500 до 12750 гривень чи обмеженням волі на строк від 2 до 4 років або позбавленням волі на той самий строк.

Як повідомляють слідчі, розслідування у справі триває з лютого 2019 року. 

Під час літнього візиту президента України Володимира Зеленського на Харківщину директор іншого лісгоспу назвав Сису «чорним» лісорубом. Тоді Зеленський заявив, що в разі продовження незаконної вирубки лісів «на ваших місцях з'являться нові люди».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile