Світ

Disney до кінця року звільнить автора «Історії іграшок»: його звинувачували у домаганнях

2 липня, 2018 16:12
Світ/Disney до кінця року звільнить автора «Історії іграшок»: його звинувачували у домаганнях
Зберегти
Вигляд
Креативний директор студій Pixar і Walt Disney Animation, автор сценаріїв та режисер мультфільмів «Історія іграшок» та «Тачки» Джон Лассетер покине компанію Walt Disney Co. у кінці року.

Креативний директор студій Pixar і Walt Disney Animation, автор сценаріїв та режисер мультфільмів «Історія іграшок» та «Тачки» Джон Лассетер покине компанію Walt Disney Co. у кінці 2018 року.

Про це у суботу, 9 червня, заявили у компанії Disney, передає Variety. Видання зазначає, що Лассетер покине компанію після скандалу з сексуальними домаганнями.

У своїй заяві представники Disney повідомили, що до 31 грудня Лассетер буде займатись лише питаннями консультування, а згодом остаточно покине компанію.

Водночас студія не назвала причини звільнення аніматора і не повідомила про жодні розслідування щодо співробітника.

Зазначається, що за останні кілька тижнів багато представників індустрії наполягали на звільненні Лассетера з Disney. Користувачі соцмереж запустили хештег #LoseLasseter.

Наразі він працює у якості продюсера над другою частиною «Суперсімейки».

Також видання зазначає, що Disney поки не вибрала заміну Лассетеру ні для однієї з компаній.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року Лассетер оголосив, що йде у піврічну відпустку за свій рахунок після звинувачень в неналежній поведінці.

Рішення, за словами аніматора, було прийнято після того, як йому стало відомо про скарги з боку підлеглих. 

Заява Лассетера була опубліковано одночасно з виходом статті The Hollywood Reporter про скарги на креативного директора. Неназваний співробітник Pixar розповів виданню, що, хоча Лассетер відомий своєю манерою усіх обіймати, він також «хапав, цілував і коментував зовнішній вигляд» своїх підлеглих.

Нагадаємо, хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема  продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пов`язані новини