Життя

Disney планує виплатити співробітникам по $1000 через податкову реформу Трампа

24 січня, 2018 12:51
Життя/Disney планує виплатити співробітникам по $1000 через податкову реформу Трампа
Зберегти
Вигляд
Реформа податкового законодавства у США скоротить ставку податку на прибуток для підприємств з 35% до 21%.

Американська компанія Walt Disney оголосила про плани виплатити своїм співробітникам одноразовий бонус у розмірі 1 тисячі доларів.

Як повідомляє Bloomberg, приводом до цього стала податкова реформа президента США Дональда Трампа.

Також раніше лідер профспілки Unite Here Ерік Клінтон звинуватив компанію в утриманні бонусів для 23 тисяч працівників тематичних парків в Орландо, які ведуть переговори про підвищення зарплати у межах укладених контрактів.

Профспілка оцінює дохід компанії від зниження податків в $2 млрд на рік. Компанія не відповіла на його заяви. У минулому Disney обіцяла співпрацювати з представниками профспілок у питанні розподілу премій.

Тепер бонус отримають близько 125 тисяч співробітників компанії в США. Таким чином, Walt Disney витратить на премії близько 125 мільйонів доларів.

Крім того, Disney планує вкласти 50 мільйонів у фонд, кошти з якого будуть витрачати на допомогу співробітникам з погодинною оплатою, що платять за освіту. Згодом компанія буде направляти в цей фонд 25 млн доларів щорічно.

Реформа податкового законодавства у США скоротить ставку податку на прибуток для підприємств з 35% до 21%. Це забезпечить компанії «непередбаченими грошима», пише Bloomberg.

Деякі компанії планують витратити вільні гроші на виплату премій. Наприклад, Verizon Communications оголосила про видачу своїм співробітникам облігацій на $ 2,6 тис.

Пов`язані новини