Доньки та сини вбитого саудівського журналіста Джамаля Хашогджі можуть отримати у якості компенсації від влади Саудівської Аравії близько 70 мільйонів доларів. Про це пише CNN з посиланням на джерело.

Наразі діти Хашогджі отримали майно на кілька мільйонів доларів та одноразові виплати.

Також, зазначає CNN, сім'я вбитого журналіста може отримати десятки мільйонів доларів у вигляді додаткових платежів, які нарахують після суду над підозрюваними у вбивстві Хашогджі.

В цілому, за оцінками джерела CNN, сім'я Хашогджі може отримати близько 70 мільйонів доларів в готівці та активами.

Зазначається, що уряд Саудівської Аравії буде стверджувати, що виплати призначені для компенсації, але очікується, що в обмін на гроші діти вбитого журналіста не будуть публічно критикувати королівську сім'ю через смерть батька.

Раніше The Washington Post писало, що діти вбитого Джамаля Хашогджі отримали нерухомість та щомісячні виплати від влади Саудівської Аравії.

Джамаль Хашогджі — саудівський журналіст. Він був оглядачем американської газети The Washington Post та відомий критичними матеріалами про королівство. Хашогджі у 2017 році покинув батьківщину, щоб уникнути переслідувань за свої погляди і переїхав до США. Протягом року він писав для Washington Post, критикуючи політику Саудівської Аравії щодо Катару, Канади, Ємену та засуджуючи переслідування владою країни інакодумців. Репортер приїздив до консульства, аби оформити документи для одруження з дівчиною, яка мешкає в Туреччині.

Поділитись: