Учасниці конкурсу краси «Міс фізико-математичний факультет КПІ» самі запропонували провести цей конкурс і обрали одяг для нього, заявила організаторка конкурсу, голова студради Ліза Татаріна.

«Це була не моя ідея. Ми обговорювали і дівчата самі це захотіли. Я сказала: окей, я займаюся організацією», — сказала студентка в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

Татаріна розповіла, що ідеєю конкурсу було показати складність навчання на фізико-математичному факультеті, тому його й назвали Welcome to hell («Ласкаво просимо в пекло»), а учасниці вбралися в костюми дияволиць — в них були роги та батоги. Вона зазначила, що саме через це в дівчат були батоги, і ніякої теми БДСМ тут немає.

Також організаторка конкурсу наголосила, що, на її думку, жінки мають право вдягати все, що захочуть.

«Я вважаю, що жінка має право одягати все, що завгодно, або взагалі нічого не одягати. І ніхто не має права про неї щось казати та ліпити на неї якесь клеймо. Я вважаю, що це не правильно. Так само, як потім по фотографіях робити висновки щодо дівчат», — сказала Татаріна.

Нагадаємо, громадська організація Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» засудила відверті фото студенток Київського політехнічного інституту, зроблені для конкурсу «Міс фізико-математичний факультет КПІ».

Скріншот зі сторінки студентської ради фізико-матиматичного факультету КПІ до видалення фотографій
Поділитись: