Користувачка Facebook Наталія Бурейко, яка заявила напередодні, що їй нібито погрожував і домагався посадовець Нацполіції Олександр Варченко, видалила публікації із звинуваченнями і вибачилась у правоохоронця. За її словами, Олександр Варченко та його дружина «є порядними людьми», а саму дівчину використали з метою провокації проти поліцейського.

«Я, Бурейко Наталя, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченко в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не віддаючи собі звіт в своїх діях. Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не не мала на те реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала ніяких підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший», — повдіомила вона.

Бурейко наголосила, що «стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини».

«Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань. Я приношу свої вибачення Олександру Варченко і членам його сім'ї», — повдіомила Бурейко.

Також вона попросила журналістів не турубувати її більше і заявила, що більше не надаватиме коментарів.

Напередодні, 7 листопада, Наталія Бурейко, яка назвала себе студенткою, повідомила у Facebook про погрози та домагання з боку нібито заступника голови департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка. Чоловік нібито погрожував їй у соцмережі Tinder. Сам Варченко заявив, що це «проповокація» і його аккаунт «зламали хакери». Наступного дня. 8 листопада, Бурейко повідомила, що подала звернення про погрози до прокуратури.

«Ця дівчина залишила в скринці для звернень громадян цю заяву, зараз ця заява перебуває на реєстрації», — повідомила Громадському речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

Після цього Варченко заявив, що готовий прийти до прокуратути та дати свідчення.

Перша заступниця голови Державного бюро розслідувань Ольга Варченко, яке є громадянською дружиною Олександра Варченка, у коментарі Громадському повідомила, що так звана перепсика з нібито погрозами від її чоловіка — «фейк» і провокація проти неї самої. 

«Мій чоловік ніякого відношення до цього не має. Він не знає цю дівчинку і він ніколи на сайті знайомств не був і не спілкувався ні з ким», — сказала Ольга Варченко у коментарі Громадському.

Вона стверджує, що фото її чоловіка для створення профілю у соціальній мережі Tinder взяли з його персональної сторінки у Facebook.

На її думку, це провокація, яка пов’язана із її професійною діяльністю. Більше того, Ольга Варченко каже, що «знає, кому це вигідно, але до встановлення цих осіб їхніх прізвищ не називатиме».

«Такі провокації — це витончені речі, дороговартісні. Це новий рівень брудних кампаній. Зараз Олександр Варченко звернувся у Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції, написав відповідний рапорт, аби провели службове розслідування. Наскільки мені відомо, Наталя (Бурейко – ред.) так само звернулася до прокуратури міста Києва також з відповідним зверненням».

За факто скарги Наталії Бурейко, якій нібито погрожував і домагався посадовець Нацполіції Варченко, прокуратурою Києва було відкрито кримінальне провадження

Поділитись: