УКРАЇНА

Для повної модернізації транспортної інфраструктури України необхідно 35 млрд доларів — уряд

4 квітня, 2018 12:27
УКРАЇНА/Для повної модернізації транспортної інфраструктури України необхідно 35 млрд доларів — уряд
Зберегти
Вигляд
Для повної модернізації існуючої транспортної інфраструктури України необхідно 35 мільярдів доларів, а для модернізації житлово-комунальної інфраструктури — 25 мільярдів доларів

Для повної модернізації існуючої транспортної інфраструктури України необхідно 35 мільярдів доларів, а для модернізації житлово-комунальної інфраструктури — 25 мільярдів доларів.

Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, передає прес-служба міністерства.

В Мінекономрозвитку сподіваються залучити значну частину інвестицій у ці сфери за допомогою програм державно-приватного партнерства.

Зокрема, Тітарчув вважає, що поштовхом для реалізації програм державно-приватного партнерства має стати новий закон «Про концесії», який Рада ухвалила у першому читанні 3 квітня.

«За 2017 рік в країнах ЄС укладено 40 угод концесії на суму близько 14 млрд євро», — повідомив Тітарчук.

За його словами, ухвалення урядового законопроекту «Про концесію» значно спростить державно-приватне партнерство, надасть додаткові гарантії інвесторам та спростить процедуру укладання договорів концесії.

Нагадаємо, що 3 квітня парламент ухвалив у першому читанні законопроект про концесію. За це рішення проголосувало 240 народних депутатів.

Раніше президент Петро Порошенко підписав закон, що суттєво спрощує передачу доріг у концесію.

Перша платна дорога в Україні з’єднає Львів з польським кордоном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Платні дороги, концесія та розквіт авіації

Пов`язані новини