Над житловим комплексом «Дипломат Хол» у Києві без дозвільних документів добудовують поверх, доступ до якого матиме лише прокурор Генпрокуратури Костянтин Кулик та матір його дітей Ірина Німець.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми «Наші Гроші» на Bihus.info.

За інформацією розслідувачів, в одному з будинків комплексу «Дипломат Хол» на Жилянській, 59 за документами має бути 13 поверхів, однак фактично їх 14.

Родина Кулика у згаданому комплексі вже має дві квартири загальною площею понад 400 квадратних метрів. В середньому квартира в цьому комплексі коштує 300 тисяч доларів.Також у житловому комплексі родина прокурора має два гаражі та одне приміщення на даху площею у 88 квадратних метрів. 

За словами представників ОСББ, на 14-й поверх вхід можливий лише через квартиру Кулика та його співмешканки. Цю інформацію журналістам підтвердили та в керуючій компанії, яка обслуговує будинок. 

Будівельні роботи зі зведення нового поверху почалися ще у 2015 році, коли Костянтин Кулик був військовим прокурором під час бойових сил на Донбасі. Весною 2019 року будівництво нового поверху активізувалося.

Журналісти BIHUS.info отримали повний перелік дозволів на перепланування і перебудування приміщень у «Дипломат Холі» з 2011 року — там відсутній дозвіл на будівництво нового поверху. Це ж підтвердили і в київському департаменті Держархбудінспекції. Таким чином житлова площа Кулика-Німець у «Дипломат Холі», яка раніше складала понад 400 квадратних метрів, була збільшена щонайменше вдвічі.

Нагадаємо, Костянтин Кулик став єдиним українським прокурором, якому присвятили статтю журналісти New York Times. Кулика звинуватили у спробі вплинути на хід виборів президента США через дискредитацію родини головного конкурента Дональда Трампа — Джо Байдена.

У жовтні 2019 Костянтин Кулик не з’явився на обов’язкову переатестацію, яка є необхідною умовою для роботи в Офісі генерального прокурора. Попри це наразі немає наказу про його звільнення.

Авторка : Вікторія Коломієць
Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile