Для того, аби побороти нелегальний гральний бізнес в Україні потрібна активна робота Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури, а також політична воля очільників цих відомств.

Про це повідомив голова податкового комітету Верховної Ради України Данило Гетманцев в інтерв’ю Bihus.Info.

Він зазначив, що всі заклади, які займаються гральним бізнесом в Україні — нелегальні.

«Все, що ми бачимо з вами на вулицях — зараз це все в темну. Аби це припинити, необхідна політична воля», — повідомив Гетманцев.

На питання журналістки про те, чи для боротьби з гральним бізнесом потрібна політична воля саме міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Гетманцев відповів: «Зокрема. Зокрема потрібна воля Авакова. Ну, напевно, необхідно ще і сприяння прокуратури».

Депутат зазначив, що боротьбу з нелегальним бізнесом можна активізувати після того, як Верховна Рада ухвалить закон про легалізацію цього бізнесу, який дозволить встановити «червоні лінії» для організаторів азартних ігор.

«Ми повинні прийняти закон, ми повинні одразу після прийняття закону припинити весь нелегальний гральний бізнес, який існує», — додав голова податкового комітету Ради.

Нагадаємо, що відповідно до останніх опитувань соціальної групи «Рейтинг», 58% українців у жодному разі не підтримують легалізацію грального бізнесу, 38% виступають за повну або часткову легалізацію.

За розрахунками уряду, надходження до бюджету від легалізації грального бізнесу можуть скласти 2-2,5 мільярда гривень на рік.

Напередодні Кабінет міністрів схвалив Програму дій уряду та низку законопроєктів, зокрема щодо легалізації грального бізнесу та впорядкування діяльності з видобутку бурштину.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що гральний бізнес в Україні планують легалізувати лише у 5-зіркових готелях.

Поділитись: