УКРАЇНА

«ДНР» вимагає закрити діяльність «People in need» на Донбасі

27 листопада, 2016 08:32
УКРАЇНА/«ДНР» вимагає закрити діяльність «People in need» на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Представники так званої «ДНР» вимагають від донецького офісу чеської гуманітарної організації «People in need» негайно завершити свою діяльність на Донбасі

Представники так званої «ДНР» вимагають від донецького офісу чеської гуманітарної організації «People in need» негайно завершити свою діяльність на Донбасі.

Про це йдеться на офіційній сторінці People in need.

Бойовики так званої «ДНР» дали робітникам організації 24 години, щоб покинути територію Донбасу.

Як зазначається, причини вимог самоназваної «ДНР» не пояснюються.

«З самого початку нашої діяльності на сході України ми працюємо з обох сторін конфлікту. Ми робимо це тому, що поважаємо нейтралітет і незалежність гуманітарної допомоги. Нас засмучує, що керівництво в Донецьку без будь-яких роз’яснень відмовило нам у доступі до людей, які насправді потребують нашої допомоги, і таким чином порушило міжнародне гуманітарне право», — заявив керівник організації Шимон Панек.

Раніше лідер так званої «ДНР» Деніс Пушилін оприлюднив заяву з вимогою завершити акредитацію організації «People in need» на території самоназваної «ДНР».

Чеська організація «People in need» надає гуманітарну допомогу жителям Донбасу з серпня 2014 року.

Тільки впродовж 2016 року чеські гуманітарні працівники допомогли продуктами близько 490 тисячам жителів з непідконтрольних українській владі територій.

Пов`язані новини