До 80 тисяч людей з КНДР працюють у трудових таборах Росії та Китаю — Тіллерсон

28 червня, 2017 12:44
default/До 80 тисяч людей з КНДР працюють у трудових таборах Росії та Китаю — Тіллерсон
Зберегти
Вигляд
Від 50 до 80 тисяч громадян Північної Кореї працюють в трудових таборах за кордоном, перш за все, в Росії та Китаї

Від 50 до 80 тисяч громадян Північної Кореї працюють в трудових таборах за кордоном, перш за все, в Росії та Китаї.

Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон, представляючи щорічну доповідь держдепартаменту про боротьбу з работоргівлею в світі.

«Багато з них працюють по 20 годин на добу, а їхню зарплатню отримує влада КНДР. Режим у Пхеньяні таким чином має сотні мільйонів доларів на рік», – зазначив Тіллерсон.

В документі також наголошується, що уряд Росії розширив двосторонні угоди з КНДР про функціонування трудових таборів КНДР на території РФ. Мова йде, перш за все, про далекий схід Росії.

Крім того, згідно з угодою 2016 року, РФ взяла на себе зобов'язання відправляти назад в КНДР нелегальних мігрантів, в тому числі тих, хто отримав раніше статус політичного біженця попри повідомлення про те, що Пхеньян заарештовує, тримає в ув'язненні, примушує до праці, катує, а іноді й страчує цих людей.

В доповіді Тіллерсон включив Росію в список країн (найнижчий третій рівень із протидії), які не виконують мінімальні вимоги по боротьбі з работоргівлею. В цьому списику також Китай, КНДР, Іран, Сирія, Туркменістан, Узбекистан і Венесуела.

Натомість Україна, в порівнянні із попереднім роком, піднялась з третього рівня на другий. Це сталося вперше за останні чотири роки.

«Уряд України не в повному обсязі задовольняє мінімальні стандарти викорінення торгівлі людьми, однак докладає значних зусиль для цього», — зазначено в доповіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що містить секретний план держсекретаря США щодо Росії — витік американських ЗМІ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини