ENRU

До активістки FEMEN, яка перервала зустріч Порошенка та Лукашенка, не пускали адвоката понад 6 годин

Адвокат активістки FEMEN Анжеліни Діаш, яка напередодні перервала зустріч президентів Білорусі та України в Києві, заявив, що правоохоронці не пускали до дівчини понад 6 годин.

Про це Ярослав Яценко повідомив у Facebook.

«З порушенням права на захист їй вручили повідомлення про підозру без адвоката - після того, як поїхав безплатний адвокат, від якого вона письмово відмовилася з письмовою заявою про те, що вона бажає, щоб її захищав її власний адвока», — зазначив він.

Діаш інкримінують ч. 3 ст. 296 ККУ - хуліганство, поєднане з опором представнику влади. Наразі вона перебуває у слідчому ізоляторі в Києві.

Yaroslav Yatsenko

Нагадаємо, на церемонії підписання офіційних документів між Україною і Білоруссю президентами Петром Порошенком та Олександром Лукашенком, активістка FEMEN оголила груди, скандуючи при цьому гасло «Живе Білорусь». 

«Сотні українців загинули і продовжують гинути за демократію і свободу України, але сьогодні на офіційному рівні в нашій країні приймають людину, яка в своїй країні вбиває, викрадає людей і пригнічує всіляке інакомислення», — заявили пізніше у FEMEN. 

Пізніше стало відомо, що Анжеліна Діаш затримана

Підписуйтесь на наш канал в Telegram