Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до Вищого антикорупційного суду справу про розтрату 58 мільйонів гривень з бюджету під час закупівлі пального для Міністерства оборони.

Про це повідомляє прес-служба САП.

Зазначається, що у вказаному провадженні фігурує колишній заступник міністра оборони України та низка керівників департаментів Міноборони. Крім цього, у справі фігурує компанія «Трейд Коммодіті».

«Розслідуванням, яке проводили детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП, встановлено, що вищевказані особи у 2016 році без передбачених законом підстав, шляхом підготовки та підписання додаткових угод до договорів поставки паливно-мастильних матеріалів для потреб Міноборони, організували підвищення цін на нафтопродукти, внаслідок чого державі заподіяно збитки на суму 58,12 мільйона гривень», — повідомили у САП.

Нагадаємо, 11 жовтня 2017-го детективи НАБУ затримали чотирьох осіб у справі про корупційні схеми із закупівлею палива для армії. Двом високопосадовцям Міністерства оборони вручили підозру — Ігорові Павловському і директору Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Володимирові Гулєвичу.

За інформацією НАБУ, чиновники Міноборони завдали Україні збитків майже на 150 мільйонів гривень через корупційні схеми із закупівлею палива для армії.

Поділитись: